Projekt parlamentne voľby 2020 pomaly ožíva

Projekt parlamentne voľby 2020 pomaly ožíva, kedže sa blíži ďalšie volebné obdobie, a strany sa uchádzajú o voliča. Voľby sa budú konať 29. februára 2020.

Posledným víťazom SMER-SD bol opäť víťazný, ale nie taký veľký ako predchádzajúce voľby do Slovenskej národnej rady. Strana OĽANO útočí na sociálnu demokraciu.

Dúfajú v úspech aj kontroverzné NSSNS-Marian Kotreva alebo Slovensko a progresívna SPOLU, ktoré dokonca vyhrali posledné voľby do Európskeho parlamentu a Kotlebotchi vedené občianskou demokraciou. Budem. V predchádzajúcich všeobecných voľbách na Slovensku neboli prítomní ani PS.

Vo voľbách sa ešte nezúčastnil, otáznik sa týka aj novej strany FOR Bývalý prezident Andre Kisska, ktorá bola založená v septembri 2019.

 

Slovenské parlamentné voľby do roku 2020 zo zahraničia
Počas volieb do Slovenského národného zhromaždenia môžu ľudia voliť aj poštou zo zahraničia. Po 10. januári 2020 už nebudete môcť požiadať o túto metódu hlasovania. Na odvolanie sa musíte obrátiť na Slovensko.

Na adresu sídla mestskej radnice sa musí zaslať oficiálna obálka s hlasovou schránkou. Náklady na dopravu znáša odosielateľ.

Voľby na Slovensko 2020: kandidátska strana (zoznam) a kandidát na vedúceho
V najbližších všeobecných voľbách do Rady Slovenskej republiky je nominovaných 25 politických strán, hnutí alebo koalícií. Pozrite sa na tieto tabuľky.

Aliancia PS-SPOLU-OD chce dokonca vytvoriť trojstrannú alianciu so stranou Kisk ZAĽUDÍ, ale odmieta túto trojstrannú alianciu + navrhujem širšiu koalíciu KDH, OĽANO a SaS. Nakoniec však zostane iba zlúčenie oboch strán PS a SPOLU-OD, a to by malo byť iba 7% hlasov na vstup do Rady Slovenskej republiky. 5% je dosť, pretože ostatné strany netvoria koalíciu.

Podobne ako Češi v parlamentných voľbách, aj Slowak mohol vybaviť kandidátov, pričom im dal prioritu. Maximálny povolený počet kruhov sú 4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Navrhované

Výsledky virtuálneho hlasovania 22.12.2018

Výsledky virtuálneho hlasovania 22.12.2018 P. č. Politická strana Percentuálny podiel 1 Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko 32.93% 2 Sloboda a Solidarita 11.08% 3 PRIAMA DEMOKRACIA 9.52% 4 SMER – sociálna demokracia 6.16% 5 Slovenská národná strana 5.78% 6 #SIEŤ 5.77% 7 OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO – NOVA) 5.63% 8 SME RODINA – […]

Ako voliť zo zahraničia

Ako voliť zo zahraničia, Ak ste neprítomný hlas nedostali 30 dní pred voľbami, môžete vyplniť Federálny list pre absenciu (FWAB) na webovej stránke FVAP (našiel som rôzne spôsoby, ako vyplniť FPCA, aby som ho našiel) Poloha vpravo). S FWAB môžete písať hlasy, zaregistrovať sa na hlasovanie a súčasne požiadať o hlasovacie lístky pre neprítomných. FWAB sa […]

Výsledky hlasovania 03.01.2016

Výsledky hlasovania 3.1.2016 Hlasovanie a deň volieb Dôležitý deň volieb Poznámka: Podobne ako v prípade skorého hlasovania, voliči zaregistrovaní v Harris County môžu hlasovať na ľubovoľnom volebnom mieste v deň volieb. Hlasujte pre zoznam miest Hlasujte sami: Voliči, ktorí sa bez osobnej pomoci nemusia fyzicky dostať na volebné miesto alebo môžu ohroziť ich zdravie, umožnia […]

Výsledky a štatistika

Výsledky a štatistika, Hlasovacie percento = percento voličov oprávnených voliť. V štatistike všeobecných volieb sú štyri rôzne hlasy. 1) Počet voličov fínskych občanov žijúcich vo Fínsku 2) Počet voličov fínskych občanov žijúcich v zahraničí 3) Hlasovanie spolu, vrátane vyššie uvedených 4) Ďalšie percento tých, ktorí patria do vyššie uvedenej skupiny 2 a žijú vo Švédsku. Vo […]